nedeľa 1. novembra 2015

DIY alebo príbeh o tom, ako som sa snažila byť kreatívna

Ahojte, všetci!!!

Ako ste si užili Halloween? Oslávili ste ho v poriadnom štýle alebo tento sviatok jednoducho neuznávate?
Ja ho nijako extra neslávim, pretože nie som práve človek, ktorý úmyselne vyhľadáva strašidelné veci ( horory fakt nezvládam pozerať :D ), ale aby som si navodila aspoň akú-takú "scary " atmosféru, tak som sa začítala do Seduktora, ktorý ma , napočudovanie, fakt chytil a dosť dlho ma držal v napätí ( čo som po prvých 50 stranách fakt nečakala ). Takto dopadla moja Halloweenska párty :DDnes som sa ale rozhodla, že by som už zase mala byť trošičku kretívna a pohnúť tým mojím neskutočne zleniveným zadkom a niečo pekné si vyrobiť. Aby ste chápali, moja kreativita nie je najhoršia, ale zručnosť je skoro na bode nula, takže som musela zvoliť niečo fakt tak jednoduché, že som to ako-tak zvládla spraviť aj ja! Inšpirovala som sa sama sebou  ( v podstate som niečo skoro totožné robila minulý rok ) a ak chcete vidieť ako to nakoniec dopadlo, čítajte ďalej ;)


 Čo budeme potrebovať alebo čo Andy našla : listy zo stromu, 2 "zaváraninové poháre" ( konkrétne som mala od majonézy a to druhé si už nepamätám :D), 2 šnúrky ( aj viac, to je už na vás ;)), lepiacu pásku, lepidlo a nožnice. Najprv som musela nejakým spôsobiť dať dole tie nešťastné etikety...pri tejto to šlo až na počudovanie ľahko ( použila som aj odlakovač na nechty), no pri tej druhej to bola katastrofa :D 

 Na zadnú stranu lista som pridala lepidlo a prilepila o pohár: nešlo mi o to aby to dokonale držalo, pretože som počítala s tým, že okolo celého obvodu ešte omotám šnúrku ;)

 Asi takto :D Je ju vidieť, to bol zámer, nebojte :D

 Konce som len prilepila lep. páskou, aby mi to celé nejako držalo ;)


 A keďže sa mi ešte dosť listov zvýšilo, využila som ich na takúto ozdobu: pár som ich spojila zošívačkou a prilepila lep. páskou :)

 Tu sú už všetky moje "svietniky" pokope :)
Nebola som spokojná s tým, aké obrazy hádžu na stenu, tak som na jednom liste ešte vyrezala takúto tvár, ktorá vyzerá v reále fakt super, i keď kvôli tomu neustálemu pohybu sviečky sa mi ju veľmi nepodarilo zachytiť, ale myšlienka tam bola! :D
Na dennom svetle nevyzerajú nijako vábne, sú veľmi jednoduché, no mne išlo len o to, aby vyzerali super, keď je tma, takže som sa na vzhľad veľmi nepozerala.
Hlavné je , že spĺňajú účel ( aj keď si moja mama myslela, že idem vyvolávať duchov! :D)
Aj vy ste takí ľaví v týchto DIY vecičkách alebo sa v ich vyrábaní priam vyžívate? :))) Určite mi dajte nejaký tip, aby som sa v tom zlepšila ;)

Inak, už čoskoro mám pre vás prichystané prekvapenie, tak zostaňte v pozore ;)
Krásnu nedeľu všetkým a úspešný začiatok týždňa!
Vaša Andy♥
Zdroj 1. obrázku :http://halloweencostumesideas2015.com/wp-content/uploads/2015/10/awesome-halloween-diy-spider-web-as-wall-decorations-equipped-black-cabinets-placed-on-wooden-floor.jpg

2 komentáre:

  1. No, Andy, tie svietniky sa ti fakt podarili! :) Klobúk dole! :) Ale najviac ma dostal ten na poslednej fotke. :D Úžas! :) A inak krásne fotky, samozrejme, najmä tie vo svetle sviečok. ;) :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. To fakt??? :D Akože ja si osobne myslím, že niečo také zvládne aj škôlkar a oproti tomuto je asi všetko, čo som kedy videla lepšie, ale fakt vďaka! Som rada, že som aj svojou ne - kreatívnou prácou niekoho zaujala! :) ♥

      Odstrániť