sobota 27. júna 2015

My weeks in pictures & Boring school?

Nemyslela som si, že niekedy nastane obdobie školy, v ktorom nebudem absolútne nič robiť a ja toto obdobie budem mať snáď rada ešte menej ako to, v ktorom sa učíme. Ale čo narobím. Myslím, že som práve uprostred takéhoto obdobia, a aj keď sa snažím, každý deň to je horšie a horšie. Počet chýbajúcich spolužiakov sa zvyšuje a moje nadšenie z ničnerobenia znižuje. Jasné, že toto sú tie najlepšie časy, kedy by sme mali byť radi za to, že máme nejaké voľno a ja si to plne uvedomujem. Dokonca som ten typ, ktorý práve toto obdobie nadovšetko miloval a celý rok sa naň tešil. Až doteraz. :D
Nie je to až také zlé, ako to môže vyznieť, občas predsa hráme nejaké hry alebo sa rozprávame, no stále som po škole hrozne vyčerpaná, akoby som zdolala Mount Everest.V stredu som si po škole hodila "šlofíka" a štvrtok bol už o dosť lepší , dokonca sme "pozerali" aj jeden film a skončili sme skôr ;)

Čo sa však týka posledných týždňov , nič svetoborné som nerobila. V škole to už dva týždne vyzerá tak, ako som opísala v odseku vyššie a mimo nej sa sa snažím len čítať a pozerať videá/seriály. Jednoducho nie som vôbec produktívna a kreatívna. (čo sa hádam cez prázdniny zmení!)
Minulý víkend som strávila deň u kamarátky, tak vám prinášam aspoň pár fotiek, ktoré sa hádam budú páčiť :)V dobe, kedy čítate tento článok sa nachádzam na kamarátkinej birmovke, ktorá je takým menším osviežením môjho týždňa.
Čo sa týka môjho čítania, tak som na 4. časti Mortal Instruments a som tým celkom pobláznená. Zatiaľ sa mi najviac páčila tretia časť, ktorá vo mne vyvolala spúšť emócií a občas "hororové" chvíľky, čo sa mi už nestalo dlhší čas pri nejakej knihe, takže táto séria je pre mňa doslova vytúženým osviežením.
Stala som sa veľkou fanynkou Jamily ( Jamie Campbell Bower + Lily Collins) a videla som už tuším kvantum fanmade videí na youtube. Moje "fanúšikovské ja" plesá radosťou pri každej jednej spoločnej fotke tejto dvojice! :D
Takisto som už za polovičkou Girl Online a priznám sa, že ma baví. Nie je to nič svetoborné ale dobre sa to číta ;))

Pokračujem v sledovaní Teen Wolf, v ktorom som už na 2. sérií a celkom sa aj do toho dostávam. Ešte nie som pravá fanúšička, ale , ak to takto bude pokračovať, možno raz príde aj to ;)
A konečne sa mi začala aj 5.séria The Suits , takže 3 krát hurááá! :)

Plány na leto nemám ešte celkom vyjasnené, ale všetko podstatné sa v čas dozviete ;)

Užite si posledné dni školy a potom s radosťou začnite 2 mesiace vytúženého voľna. Máte už na leto nejaké plány ? Ako vyzerali vaše posledné školské dni? :) 

Krásny víkend!
Vaša Andy♥
Zdroj 1. obrázku: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/Mount_Everest_as_seen_from_Drukair2_PLW_edit.jpg

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára